start >> AKTUALNOŚCI >> Archiwum 2012 >> Fiskusa interesuje aktualny adres zamieszkania

Fiskusa interesuje aktualny adres zamieszkania

Email Drukuj PDF

Zmiany w NIP nie znoszą całkowicie obowiązku aktualizacji danych przez podatników. Praktycznie wszystkie formularze i deklaracje podatkowe, które będą składane do urzędów skarbowych od 1 stycznia 2012 r., zawierają nową rubrykę: aktualny adres zamieszkania. Ta rubryka ma na celu jedynie wprowadzenie bieżącej aktualizacji wskazanych danych.

 

W związku z tym dane o adresie będzie można zaktualizować dopiero w rocznym zeznaniu podatkowym lub w każdym dokumencie składanym w ciągu roku w związku z obowiązkami wynikającymi z ustaw podatkowych.

Niezależnie od tego podatnik będzie mógł dobrowolnie zgłosić zmianę miejsca zamieszkania do urzędu skarbowego w nowym formularzu ZAP-3.

Poprawiony: poniedziałek, 16 stycznia 2012 13:07  

Regionalny Program Operacyjny Województwa śląskiego - realna odpowiedz na realne potrzeby
"E-księgowość - innowacyjne metody obsługi klientów oraz organizacji pracy w biurze rachunkowym
z wykorzystaniem technologii e- biznes oraz ICT"
Beneficjent: BILANS Lubicz - Posochowski Artur & Słota Lucyna Spółka Cywilna. Wartość projektu: 355.142,00 PLN - Wartość dofinansowania: 174.660,00PLN Projekt współfinansowany przez Unie Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

O FIRMIE | AKTUALNOŚCI | NASZE USŁUGI | WSKAŹNIKI | DO POBRANIA | KONTAKT | KANCELARIA ONLINE
Bilans S.C. Bytom ul. Powstańców Warszawskich 31 tel. 32 787 64 64
designed by PUNKT D  code Strony internetowe - FHU Jurand, Fotografie: SGF Piotr Wojtowicz